Logo MojaObčina.si

Radovljica

JUTRI
16°C
-1°C
NED.
16°C
-2°C
Deli
1933

Možnosti sporočanja okvar javne razsvetljave

Občina Radovljica je lani vzpostavila spletno aplikacijo, preko katere občani lahko sporočajo okvare na javni razsvetljavi. Dostopna je na naslovu www.javna-razsvetljava.si. Na voljo je tudi preko naslovnice občinskih spletnih strani ali povezave www.radovljica.si/objava/215351. Brezplačna aplikacija »Prijavi okvaro« je izdelana tudi za pametne telefone.

 

Okvare javne razsvetljave pa lahko občani sporočajo tudi preko obrazca, ki je dostopen na spletni strani vzdrževalca javne razsvetljave Elektrogradnje Štefelin d.o.o. www.stefelin.si, ter s klicem ali sporočilom na tel. št. 041 356 060, ki deluje 24 ur. Vzdrževalec vsako napako poskuša odpraviti v najkrajšem možnem času.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi