Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
14°C
-4°C
JUTRI
15°C
-1°C
Deli
2283

Končana obnova nogometnega igrišča v športnem parku v Radovljici

Občina Radovljica je posodobila veliko nogometno igrišče v Športnem parku Radovljica. Naravno travo je nadomestila z umetno in s tem omogočila vadbo na tej športni površini preko vsega leta. Igrišče z naravno travo namreč kljub trudu in visokim stroškom vzdrževanja zaradi stalnega obiska in izpostavljenosti vremenskim vplivom ni zagotavljalo ustreznih pogojev. Nameščena je tudi razsvetljava.

 

Prvo tekmo na posodobljenem igrišču bodo odigrali najmlajši člani Nogometnega kluba Šobec Lesce v petek, 26. maja 2017, ob 16. uri. Vabimo vas, da si tekmo ogledate.

 

Posodobitev nogometnega igrišča je izvedlo podjetje Kovinar – gradnje ST, vrednost del znaša dobrih 66 tisoč evrov. Občina je za naložbo pridobila tudi sredstva Fundacije za šport na javnem razpisu za sofinanciranje gradnje športnih objektov v višini do 30 odstotkov upravičenih stroškov. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!