Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
4°C
-9°C
JUTRI
4°C
-2°C
1242

Javni razpis za štipendije mladim športnikom iz socialno šibkih okolij

Olimpijski komite Slovenije – Združenje športnih zvez preko Fundacije za mlade športnike iz socialno ogroženih okolij in Zveza prijateljev mladine Ljubljana Moste-Polje s programom Botrstvo v Sloveniji sta se odločila združiti moči na področju pomoči mladim nadarjenim športnikom in začela projekt Botrstvo v športu. V tem okviru je bil23.11.2020 objavljen javni razpis za dodelitev finančne podpore – štipendije mladim športnikom iz socialno šibkih okolij za leto 2021, na katerega se lahko prijavijo kandidati, stari med 14 in 23 let.

Razpis in razpisna dokumentacija sta objavljena na www.olympic.si/novica/1390. Rok za prijavo je ponedeljek, 21. december 2020.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi