Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
21°C
5°C
JUTRI
21°C
4°C
2468

Didaktičen film Bolje pripravljen kot poplavljen

Uprava RS za zaščito in reševanje sporoča, da je bil v okviru projekta Informiranje in ozaveščanje prebivalcev Slovenije o ukrepih ob poplavah ter zgodnje alarmiranje in obveščanje poplavno ogroženih subjektov na območju pomembnega vpliva poplav izdelan film Bolje pripravljen kot poplavljen.

Namen filma je informirati oziroma seznaniti prebivalce z nekaterimi načini postavljanja zasilne protipoplavne zaščite. Tema je aktualna predvsem za prebivalce, ki živijo na poplavno ogroženem območju, saj se preko filma seznanijo z nekaterimi ukrepi, ki jih lahko sami izvedejo za zavarovanje svojega imetja. Gluhim in naglušnim osebam je omogočeno spremljanje vsebine preko podnapisov in slovenskega znakovnega jezika. Didaktičen film je razdeljen tudi na 4 posamezne sklope.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi