Logo MojaObčina.si

Radlje ob Dravi

DANES
30°C
14°C
JUTRI
30°C
14°C

POZIV ZA POMOČ PRI OSKRBI OSTARELIH IN OBOLELIH

Župan Občine Radlje ob Dravi, mag. Alan Bukovnik in štab Civilne zaščite naprošata vse mlajše in zdrave občane in občanke, ki so pripravljeni pomagati pri oskrbi ostarelih in obolelih, ki nimajo svojih sorodnikov, da svojo pripravljenost in plemenitost sporočijo na telefonsko številko ŠKTM 030 304 624.


Hkrati naprošamo tudi vse tiste, ki bi v primeru napredovanja obolelosti s korona-virusom bili pripravljeni zagotavljati varstvo otrok na domu tistim, ki morajo v skladu z zakonom delovati na področjih :

•Zdravstva,

•Policije,

•Vojske,

•Civilne zaščite,

•Razporejeni na delo v gospodarski javni službi,

• in kot taki ne morejo biti v samoizolaciji.

 

Svojo pripravljenost pomagati, javite na telefonsko številko zavoda ŠKTM 030 304 624.

 

Zahvaljujemo se za pomoč.


Vsem delodajalcem, ki so ravnali samoiniciativno in že v preteklih dveh dneh zaprli svoje poslovalnice in lokale se iskreno zahvaljujemo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi