Logo MojaObčina.si

Radlje ob Dravi

DANES
0°C
-7°C
JUTRI
0°C
-6°C

"Dan za spremembe v Domu Hmelina"

Letos se odvija že deveta vseslovenska akcija "Dan za spremembe", v kateri vsako leto sodelujemo tudi v našem Domu. Zaposleni s svojimi otroki ali vnučki smo bili danes, v soboto 7. aprila, prostovoljci. Medse smo povabili tudi bodoče mamice in mamice z majhnimi otroci iz lokalnega okolja. Okrepčali smo se z rogljički, kavo in čajem, nato pa skupaj s stanovalci igrali družabne igre, se družili, z zelenjavo zasadili visoke grede ter odkrivali nove možnosti za aktivno preživljanje prostega časa v domskem parku. Z odtisi dlani smo drug drugemu podarili delček sebe in dokazali, da nas sodelovanje krepi. Dan smo zaključili s skupnim kosilom s stanovalci ter skupaj ustvarili lepši in boljši jutri, saj je le sodelovanje med generacijami, pot do uspeha, ki nas bogati in povezuje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij