Logo MojaObčina.si

Radlje ob Dravi

DANES
3°C
-6°C
JUTRI
1°C
-6°C
1323

Srebrno priznanje za inovaciji v Domu Hmelina Radlje ob Dravi

Inovativnost je navdih. Je kultura Doma Hmelina Radlje ob Dravi, ki jo gojimo in negujemo ter se z njo vsak dan poslovno in osebnostno razvijamo. Povezovanje, sodelovanje in timsko delo vseh zaposlenih je v našem podjetju eden pomembnejših načinov soočanja z izzivi današnjega časa.

Vodstvo svoje zaposlene že vseskozi spodbuja k podajanju koristnih predlogov. Na ta način skupaj pišemo zgodbo uspeha našega podjetja.

Skupen cilj vodstva in zaposlenih ter želja, da našim stanovalcem in njihovim svojcem ponudimo nekaj več, sta nas  pripeljala do Srebrnega priznanja za inovaciji: »Višja kvaliteta življenja nepomičnih stanovalcev« ter »Tematsko senzorični park«, ki ga podeljuje Gospodarska Zbornica Slovenije Območna zbornica Koroške.

Priznanje je dokaz, da je naše delo dobro ter vodilo in spodbuda, da bomo inovativni tudi v bodoče.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!