Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
2°C | 19°C
petek, 20.10.2017
4°C | 19°C
sobota, 21.10.2017
3°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
7°C | 17°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
19°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

PODJETNO V SVET PODJETNIŠTVA


OBVESTILA

| |
30.11.2015      10:26
A A

PODJETNO V SVET PODJETNIŠTVA


Podjetno v svet podjetništva – projekt, ki vam lahko življenje obrne na bolje!


Deli:

Kaj storiti, ko pristanemo med brezposelnimi?

Iskanje službe se (pre)pogosto ne konča po naših željah. Zato vam želimo predstaviti drugo možnost - podjetništvo. In preden porečete, da nimate podjetniške ideje, pomislite… Kateri so vaši hobiji? Kaj vas navdušuje in kaj znate delati? Vidite problem, ki ni rešen, vi pa poznate rešitev? Vse to je lahko osnova za uspešno podjetniško pot!

 

Kaj vam ponujamo na RRA Koroška?

Podjetno v svet podjetništva (v nadaljevanju PVSP) je program podjetniškega usposabljanja, v katerem v 4 mesecih razvijete in realizirate svojo podjetniško idejo. Cilj je, da udeleženci po končanem usposabljanju ustanovijo lastno podjetje ali pa se zaposlijo pri drugem delodajalcu.

 

Kaj boste z vključitvijo pridobili?

Predstavljajte si, da ste 4 mesece zaposleni na RRA Koroška z namenom, da razvijate svojo poslovno idejo, ob tem pa za to prejemate plačo. Poleg plače in vseh ostalih prejemkov iz delovnega razmerja dobite še odlična podjetniška usposabljanja priznanih podjetniških strokovnjakov ter vsakodnevno pomoč mentorjev. Ob tem imate možnost mreženja s podjetniki, dela s somišljeniki ter pridobivanja praktičnih podjetniških izkušenj z delom na terenu. Vabljivo? No, to vam nudi projekt PVSP.

 

Komu je projekt namenjen in kako se vključiti?

Projekt PVSP za problemsko območje je namenjen brezposelnim osebam vseh starosti in stopenj izobrazbe iz občin Radlje ob Dravi, Ribnica na Pohorju in Podvelka. RRA Koroška vsake 4 mesece na spletni strani www.rra-koroska.si objavi javni poziv za vključitev. Kandidati se prijavijo z oddajo pisne vloge, povabljeni so na osebno predstavitev, zatem strokovna komisija izbere 10 udeležencev.

 

Kaj pričakujemo od vas?

Iščemo ljudi, ki želijo preseči začarani krog brezposelnosti, ljudi s poslovnimi idejami, ljudi ki so motivirani za oblikovanje svoje poklicne poti. Veseli bomo, če nas boste prepričali še z vztrajnostjo, pogumom ter samoiniciativnostjo, brez katerih uspeh enostavno ni možen!

 

Skupaj dokazujemo, da se da uspeti!

RRA Koroška izvaja oz. je izvajala projekte PVSP v različnih oblikah. Izmed 80 udeležencev, ki so zaključili usposabljanje, jih je podjetja ustanovilo 30, 19 udeležencev pa se je zaposlilo pri drugih delodajalcih. Skupno je program PVSP uspešno zaključilo 61 % vključenih!

 

Na spletni strani www.rra-koroska.si je objavljen poziv za vključitev 5. skupine, ki bo odprt do 7. decembra.

 
Priloge:
PDF
javnipoziv_pvspproblemsko_5s.pdf
51652_javnipoziv_pvspproblemsko_5s.pdf (2,1 MB)
MS Office Word 2003
prijavniobrazec_pvspzaproblemskoobmocje_5s.doc
51652_prijavniobrazec_pvspzaproblemskoobmocje_5s.doc (125,5 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Radlje ob Dravi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!