Logo MojaObčina.si

Radlje ob Dravi

DANES
31°C
12°C
JUTRI
26°C
16°C
1544

OBVESTILO O ODPOVEDI PREDAVANJA

Spoštovani rejci,

 

sporočamo vam, da se zaradi Odredbe o prepovedi zbiranja na prireditvah v javnih prostorih (Uradni list RS, št. 16/20) in na podlagi tretje točke prvega odstavka 39. člena Zakona o nalezljivih boleznih (Uradni list RS, št. 33/06–UPB1), odpoveduje predavanje, ki ga organizira Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije, Kmetijsko gozdarski zavod Ptuj, Izpostava Radlje ob Dravi, na temo:

-Ukrepi za izboljšanje plodnosti krav

-Predstavitev dodatka za razgradnjo gnojevke in seznanitev z namero objave javnega razpisa,

ki je bilo predvideno, v ponedeljek, 16. marec 2020, ob 9. uri, v dvorani Hostla v Radljah ob Dravi.


 

Prosimo za razumevanje!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi