Logo MojaObčina.si

Radlje ob Dravi

JUTRI
7°C
7°C
NED.
3°C
0°C

Štab CZ o drugem valu korone

»Korona« nam je vsem dodobra spremenila življenje in način obnašanja. Vse je obrnilo na glavo.

Drugi val te zahrbtne bolezni je še hujši od prvega.

 

Drage občanke, dragi občani!

Zahvaljujoč vam in vašemu upoštevanju vseh ukrepov, ki jih predpisuje Vlada RS in strokovne institucije, imamo v naši občini v primerjavi s slovenskim povprečjem relativno malo okužb. Če bomo vztrajali, in vztrajali bomo, smo prepričani, da se bo kmalu pojavila luč na koncu tunela, in takrat se bo življenje lahko utirilo v normalne tokove.

V trenutni situaciji pa vas ponovno naprošamo, če želite, in če ste pripravljeni pomagati, kot prostovoljka/prostovoljec, pokličite na številko 88 70 372 (Dom starejših Hmelina), ali na številko 030 304 624 (JZ ŠKTM Radlje ob Dravi). Ostareli, osamljeni, bolani ali nepokretni občani nas tokrat resnično potrebujejo.


Hvala vam, da vztrajate in da se držite ukrepov, le na tak način bomo premagali zahrbtni COVID 19.


Ostanite zdravi in vztrajajte, za nas in za naše najdražje gre.

Štab CZ Občine Radlje ob Dravi

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi