Logo MojaObčina.si
DANES
3°C
-2°C
JUTRI
3°C
3°C
Oceni objavo

Razgledna točka Kapela

Občina Radenci je skupaj s Poro, Razvojno agencijo iz Gornje Radgone uredila razgledno točko na Kapelskem Vrhu ob cerkvi sv. Marije Magdalene. Ureditev razgledne točke je potekala v sklopu projekta City coorperation II. Na razgledni točki so postavljene tri panoramske table, kjer so predstavljena partnerska mesta, izbrane turistične točke v severovzhodni Sloveniji, prireditve ter kolesarske in pohodniške poti v občini. 

Prav tako lahko na Kapelskem Vrhu najdete Vinsko fontano Kapela, ki se nahaja tik tik ob cerkvi sv. Marije Magdalene. Vinska fontana ponuja degustacijo lokalnih vin in dobrot.


DELOVNI ČAS:
PONEDELJEK – ČETRTEK: 14:00 - 21.00.
PETEK: 14:00 - 22:00.
SOBOTA, NEDELJA, PRAZNIKI: 10:00 - 22:00.

 

 

Oglejte si tudi