Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.02.2018

oblačno
Ponoči se bo sneženje od juga spet nekoliko okrepilo in zajelo vso Slovenijo. Le ob morju ter ponekod na Goriškem bo večinoma deževalo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem zmerna do močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -1, na Primorskem do 4 °C.
-1°C | 2°C
sobota, 24.02.2018
0°C | 2°C
nedelja, 25.02.2018
-6°C | -3°C
ponedeljek, 26.02.2018
-14°C | -3°C
Opozorila
Četrtek, 22.2.2018 ob 18h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-1°C
2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Sončen dan na Semenj v Kokri privabil veliko ......


TURIZEM, DRUŠTVA

| |
20.06.2017      16:28
A A

Sončen dan na Semenj v Kokri privabil veliko obiskovalcevDeli:

Na trgu pred cerkvijo v Kokri so minulo nedeljo, 18. junija 2017, pripravili že 12. Semenj v Kokri,  4. leto zapored pa so ga začeli z blagoslovom koles in kolesarjev. Predsednik Turističnega društva Kokra Jože Arnež je povedal, da so z letošnjo tradicionalno prireditvijo zelo zadovoljni. Uspeli so jo izpeljati v zares lepem, sončnem vremenu, ki je v vas privabilo veliko obiskovalcev iz domače občine in od drugod. Še posebej množičen je bil obisk kolesarjev. Domači župnik Branko Setnikar je kolesarjem povedal lep govor za srečno vožnjo na cesti. Dejal je, da blagoslov pomeni tudi nekaj dobrega narediti za nekoga drugega. Tako kot je  pomembna fizična kondicija za naše telo, je pomembna tudi dobra psihična kondicija za naš um, je župnikove besede povzel Arnež ter pohvalil člane društva, ki so ponovno  dokazali, da se s skupnimi močmi in dobro voljo da veliko narediti. »Pripravili smo srečelov, obiskovalci pa so se lahko okrepčali z divjačinskim golažem, v kotlu kuhanimi  orehovimi štruklji z medom in kranjskimi klobasami. Kot vsako leto so obiskovalce vabile stojnice s ponudbo domače obrti in izdelkov. Posebej veliko zanimanja je bilo za kraljevega pitona, katerega so lahko obiskovalci pogledali od blizu, se ga dotaknili in se z njim fotografirali. Prijetno druženje in ples ob glasbi Peklenskih muzikantov so nadaljevali vse do poznega popoldneva.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Preddvor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 22 23 24 25 26 27 28 1 2 3
22.02.2018
Danes ni dogodkov.
24.02.201 | Šport
Vrhunec sezone ob 60-letnici Krvavca
24.02.2018 | Tečaji in delavnice
sobotna bralna urica
03.03.2018 | Turizem
Občni zbor TD KOkra

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo