Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
9°C
-4°C
JUTRI
6°C
1°C
Deli
1922

Prva Kmečka tržnica v Preddvoru uspela

V soboto, 6. 10. 2018, smo v Preddvoru na Kmečki tržnici prvič ponudili domače produkte za dolge zimske dni. Lokalni pridelovalci, kmetija Pr'Koširj´, Sadjarstvo Markuta, kmetija Pr'Težič in Čebelarstvo Zadnikar, so ponujali pester izbor pridelkov in izdelkov, cvetličarstvo Lokvanj pa je poskrbelo za jesenske cvetlične aranžmaje. Glede na to da je bila Kmečka tržnica organizirana prvič, smo lahko zadovoljni tudi z obiskom. Toplo vabljeni na naslednjo Kmečko tržnico v mesecu novembru. Točen datum bo objavljen na MojaObčina.si ter FB strani Zavoda za turizem Preddvor.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij