Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
18°C
-1°C
JUTRI
18°C
-1°C
Deli
3545

4. Rojstni dan Zavetišča v Hudičevem borštu

Leta minevajo in letos smo praznovali že 4. rojstni dan Zavetišča v Hudičevem borštu oz. 4. obletnico otvoritve zavetišča. Že v petek dopoldan je v zavetišča odšla predhodnica, ki je pripravila vse potrebno za sobotno praznovanje. V soboto zjutraj se je že ob 05.00 uri pričel v Piceriji Gorski privez kuhati divjačinski golaž, katerega smo nato transportirali v zavetišče in ob 11.00 uri je predsednik društva Aleš Drekonja pozdravil prisotne. Pravo planinsko druženje  je trajalo v pozne popoldanske ure, oskrbniška ekipa s predsednikom društva na čelu pa se je v koči poveselila še pozno v večer. Obletnice zavetišča so se udeležili številni planinci in prijatelji iz Planinskega društva Mercator in Planinskega društva Goriška Brda.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi