Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.07.2018

pretežno jasno
Ponoči se bo precej zjasnilo, ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem šibka burja.
15°C | 29°C
sreda, 25.07.2018
14°C | 28°C
četrtek, 26.07.2018
16°C | 28°C
petek, 27.07.2018
14°C | 28°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
29°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

4. Rojstni dan Zavetišča v Hudičevem borštu...


DRUŠTVA

| |
10.07.2018      13:06
A A

4. Rojstni dan Zavetišča v Hudičevem borštuDeli:
Leta minevajo in letos smo praznovali že 4. rojstni dan Zavetišča v Hudičevem borštu oz. 4. obletnico otvoritve zavetišča. Že v petek dopoldan je v zavetišča odšla predhodnica, ki je pripravila vse potrebno za sobotno praznovanje. V soboto zjutraj se je že ob 05.00 uri pričel v Piceriji Gorski privez kuhati divjačinski golaž, katerega smo nato transportirali v zavetišče in ob 11.00 uri je predsednik društva Aleš Drekonja pozdravil prisotne. Pravo planinsko druženje  je trajalo v pozne popoldanske ure, oskrbniška ekipa s predsednikom društva na čelu pa se je v koči poveselila še pozno v večer. Obletnice zavetišča so se udeležili številni planinci in prijatelji iz Planinskega društva Mercator in Planinskega društva Goriška Brda.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI PLANINSKO DRUŠTVO PREDDVOR? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!