Logo MojaObčina.si

Preddvor

JUTRI
8°C
5°C
SRE.
12°C
-2°C
2354

5. oktobra prvič NAŠ GOST v Preddvoru

V petek, 5. oktobra 2018, ob 19. uri bo v preddvorskem kulturnem domu prvi od pogovornih večerov z naslovom Naš gost. Organizatorica in voditeljica Ivka Sodnik je ob svetovnem dnevu učiteljev, ki ga obeležujemo prav na ta dan, pred mikrofon povabila ravnatelja Osnovne šole Matije Valjavca Preddvor Bogdana Sušnika in novo pomočnico ravnatelja za vrtec, Suzano Delavec. Kako bosta vodila šolo in vrtec, kaj menita o sodelovanju s starši ter lokalno skupnostjo, za kakšne vrednote se zavzemata in kaj počneta v prostem času, je le nekaj vprašanj, ki jih bo gostoma zastavila voditeljica, ki obljublja, da bodo vprašanja lahko zastavljali tudi obiskovalci.

Pogovorni večeri Naš gost bodo v Kulturnem domu enkrat mesečno, pokroviteljstvo nad njimi pa je prevzela stranka Povezane lokalne skupnosti.

Vljudno vabljeni!
P.L.P.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi