Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Danes bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo dopoldne megla. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
3°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
5°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 15°C
torek, 24.10.2017
2°C | 19°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Ustanovna seja občinskega sveta Občine ......


OBČINSKE

| |
07.11.2014      9:55
A A

Ustanovna seja občinskega sveta Občine Preddvor


Tik pred prazniki so se na ustanovni seji sestali svetnice in svetniki Občine Preddvor, na kateri so potrdili že peti županski mandat Miranu Zadnikarju in članom občinskega sveta.


Občino Preddvor bo tudi naslednja štiri leta vodil župan Miran Zadnikar
Občino Preddvor bo tudi naslednja štiri leta vodil župan Miran Zadnikar
Deli:

 Najstarejša občanka, ki naj bi vodila konstitutivno sejo, je to čast prepustila svetniku Janezu Brolihu, ki je z ostalimi člani sveta imenoval tudi Komisijo za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja, ki je stalno delovno telo občinskega sveta. V prihodnjih štirih letih bo v preddvorskem občinskem svetu sedelo skupaj enajst svetnic in svetnikov. 

 

V, po večinsko izvoljenem, enajstčlanskem občinskem svetu v Preddvoru listo Povezane lokalne skupnosti zastopajo Ciril Zorman, Frančiška Rozman, Mirjam Pavlič, Aleš Drekonja, Darja Delavec in Janez Brolih.

Rok Roblek, Primož Gregorc in Metod Jagodic prihajajo iz stranke SDS, Miran Perko in Primož Bergant pa sta bila izvoljena  s podpisi volivcev. 

 

„Od svetnikov pričakujem korektno, nestrankarsko sodelovanje v korist razvoja občine in dobro opravljeno delo, ki so jim ga zaupali volivke in volivci. Tako kot doslej želim, da prevzamejo določena področja dela in samostojno vodijo projekte. Prepričan sem, da bodo še naprej v pomoč tako občinski upravi kot meni,“ pravi Miran Zadnikar, župan Občine Preddvor. V naslednjih dneh bodo v Preddvoru veliko pozornosti namenili sestavljanju proračuna, katerega osnutek bo predstavljen na naslednji seji konec novembra. „ Prav tako upamo na ugodno vreme in dobre pogoje za delo na našem največjem projektu v občini, infrastrukturi, saj moramo zavoljo zajetnega kupa evropskega denarja v letu dni urediti fekalno kanalizacijo v petih vaseh“, sklene župan Zadnikar. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Preddvor? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Preddvor
Občina Preddvor
Dvorski trg 10
Tel:(04) 275 10 00

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo