Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
13°C
2°C
JUTRI
11°C
2°C
3545

Poslanka DZ na obisku v Preddvoru

V okviru plana aktivnosti poslanske pisarne je v ponedeljek, 21. januarja občino Preddvor obiskala poslanka Državnega zbora Mateja Udovč. Z županom Rokom Roblekom sta razpravljala o aktualnih izzivih občine. Med drugim sta govorila o  vprašanjih obvoznih cest, kanalizaciji, urejanju športne infrastrukture, razvoju industrijske cone in turizma. Kot je povedal župan, vidita možnosti nadaljnjega sodelovanja predvsem na področju športa in mladine, kjer ima poslanka bogate izkušnje, obenem pa je vključena tudi v delovanje pristojnega odbora znotraj Državnega zbora.

Poslanka Mateja Udovč je s Preddvorom povezana tudi preko drugih aktivnosti, predvsem preko Planinskega društva, v katerem je vodnica.

Petra Lombar Premru

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi