Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, marsikje bo po nižinah nastala megla. Tudi ob morju bo lahko megleno, proti jutru se bo zgostila nizka oblačnost, ki se bo razširila tudi proti Notranjski. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 12 stopinj C.
4°C | 23°C
četrtek, 19.10.2017
2°C | 21°C
petek, 20.10.2017
4°C | 22°C
sobota, 21.10.2017
7°C | 21°C
nedelja, 22.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
23°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Pogodbeni rok ureditve "Infrastrukture v ......


OBČINSKE

| |
02.10.2014      9:20
A A

Pogodbeni rok ureditve "Infrastrukture v Občini Preddvor" ni ogroženPregledna karta izvedbe
Pregledna karta izvedbe
Deli:
Občina Preddvor je z Gorenjsko gradbeno družbo d. d. v začetku letošnjega aprila podpisala pogodbo za izvedbo del „Ureditev infrastrukture v Občini Preddvor“ v vrednosti dobrih 4,3 mio eurov brez ddv. Izvedba pogodbe je bila pogojena s pridobitvijo sredstev Evropskega sklada za regionalni razvoj. S pridobitvijo sklepa o dodelitvi sredstev EU so bili izpolnjeni vsi pogoji za nadaljevanje in dokončanje gradbenih del.

V tem predvolilnem času so občanke in občani Občine Preddvor v promocijskem gradivu ene od list (Združeni za Preddvor) lahko prebrali izjavo, ki izvedbo tega projekta postavlja pod velik vprašaj. Ker si zaslužijo prave informacije, ki obenem potrjujejo načrt občinske uprave, smo s strani izvajalca del, Gorenjske gradbene družbe, prejeli zagotovilo, da pogodbeni rok, dogovorjen v pogodbi za izvedbo del „Ureditev infrastrukture v Občini Preddvor“, v nobenem primeru ni ogrožen. Vse aktivnosti potekajo tako, kot je predvideno z internim terminskim planom.

Projekt obsega ureditev kanalizacije v naseljih Zgornja, Srednja in Spodnja Bela, Breg ob Kokri ter Tupaliče spodnji del. Poleg tega se bo v Tupaličah v spodnjem delu zgradil sekundarni vodovod, po vseh vaseh se bo obnovila meteorna kanalizacija ter uredila cesta. Tako bo predvidoma zgrajene 10,3 km fekalne kanalizacije, 5,1 km meteorne kanalizacije in 840 metrov vodovoda. S to izgradnjo se bo na čistilno napravo priključilo več kot 300 objektov. Gradnja mora biti zaključena v roku enega leta, zato bo potrebno veliko volje, razumevanja ter sodelovanje krajanov za dokončanje projekta. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI MEDIA BUTIK D.O.O.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


MEDIA BUTIK D.O.O.
MEDIA BUTIK D.O.O.
POTOČE 33
Tel:051 697 737
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.10.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo