Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
3°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 21°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
6°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Generacije z roko v roki


OBČINSKE

| |
12.05.2014      13:18
A A

Generacije z roko v rokiDeli:

Smo medgeneracijsko društvo za sožitje generacij z imenom Z roko v roki, ki je bilo ustanovljeno leta 2006 kot odgovor na aktualno problematiko staranja prebivalstva.  

Naša glavna dejavnost so Skupine starejših ljudi za samopomoč, ki potekajo skozi celo leto. Skupino sestavlja do 10 članov, ki se tedensko srečujejo in pogovarjajo o določeni temi, ki jo voditelj izbere za tisti dan. Namen vsake skupine je, da se člani aktivno vključujejo v pogovor, izražajo svoja mnenja in čustva, ter se na koncu med sabo povežejo v prijateljsko skupino. 

Na področju Gorenjske imamo 10 zunanjih skupin, ki se redno srečujejo na dogovorjenem mestu. Skupino imamo tudi v Preddvoru. Imenujejo se Josipinke in so se do nedavnega srečevale v knjižnici vsak četrtek od 16.00 do 17.30. 

Skupina je trenutno na krajšem »dopustu« saj je prišlo do menjave voditeljic in upada uporabnic (skupino obiskujeta dve uporabnici), zato vabimo vse starejše občane Preddvora, ki so pripravljeni aktivno preživljati svoj prosti čas, da pokličejo na:  051/ 722-772 (Mirko Steiner). V skupini se bodo pogovarjali, peli, brali knjige, praznovali osebne praznike in si tu pa tam privoščili krajši izlet v naravo ali ogled prireditve. 

Želimo si, da bi z vašo pomočjo, o delovanju skupine v Preddvoru seznanili tudi ostale starejše občane. Na vas se zato obračamo s prošnjo o posredovanju te informacije, saj si nadvse prizadevamo, da Josipinke spomladi ponovno zacvetijo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Preddvor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo