Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
2°C
-4°C
JUTRI
2°C
-4°C
3545

Dvodnevna strokovna ekskurzija na Koroško

Občina Preddvor skupaj z Občino Jezersko 5. in 6 .oktobra organizira dvodnevno strokovno ekskurzijo na Koroško. Glavne teme bodo Geopark Karavanke ter primeri dobrih praks s področja kmetijstva, gozdarstva in turizma, podroben program je v priloženem vabilu. Ekskurzija je namenjena vsem občankam in občanom, delno  jo financirata občini, prispevek udeležencev pa bo znašal  40 eur na osebo. Vabljeni, na voljo so še prosta mesta.
Dodatne informacije: Mojca Markič, mojca.markic@jezersko.si, 04 25 45 110

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij