Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
30°C
15°C
JUTRI
33°C
17°C
Deli
1927

"Strah" iz Kulturno umetniškega društva Preddvor

Petčlanska zasedba igralske skupine KUD Matije Valjavca Preddvor je v soboto premierno uprizorila kratko gledališko predstavo za otroke z naslovom Strah. Otroci s svojimi spremljevalci so povsem napolnili dvorano domačega kulturnega doma, s smehom in sodelovanjem pa prispevali tudi k prijetnemu vzdušju na odru. »Zelo nam je bilo v čast, da je bilo toliko obiskovalcev in da so bili otroci zadovoljni. Vsi nastopajoči se zahvaljujemo za tak odličen odziv,« je povedal Josip Ekar, predsednik KUD-a, ki je tudi idejni vodja in režiser igrice. »Še posebej pa bi se rad zahvalil Sandri Ržen za strokovno sodelovanje pri režiji, Štefanu Arhu, ki je poskrbel za glasbo in Davidu Ekarju za skrbno ozvočevanje in osvetljavo ter drugo tehnično pomoč. Igralci se že veselimo priložnosti, da našega »strašnega« Straha  pokažemo še kje.«
Petra Lombar Premru

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi