Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
12°C
8°C
JUTRI
20°C
8°C

Glasbena komedija TRIO

S komedijo Gašperja Tiča bodo v Cerkljah zaključili še eno uspešno sezono gledališkega abonmaja Nasmejmo se!

Trio je nadvse zabavna predstava v rimanih in narečno obarvanih dialogih, še bolj všečno pa jo naredijo priredbe dobrih starih napevov in popevk. Zgodba govori o treh ne več prav mladih sestrah, ki med pripravami na svoj koncert čakajo na izid očetove oporoke. Med njimi vzklijejo stare zamere, nemir in strasti se vse bolj stopnjujejo, dokler jih na koncu ne premaga sestrska ljubezen. Predstava je nastala v produkciji Gledališča Koper, v njej pa igrajo Uroš Smolej, Daniel Dan Malalan in Rok Matek.

 

Komedija bo na ogled v Kulturnem hramu Ignacija Borštnika Cerklje, v četrtek, 10. maja ob 20. uri, na voljo je še nekaj dodatnih sedežev za izven. Več informacij vas čaka na spletnih straneh www.nasmejmo.se,  www.smejmo.se in telefonski številki 051 606 220.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi