Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.09.2018

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, več sonca bo popoldne v vzhodnih krajih. Predvsem v hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno lahko rahlo deževalo ali rosilo. Popoldne in zvečer se bo krepil jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 17 do 24 °C.
10°C | 18°C
ponedeljek, 24.09.2018
12°C | 16°C
torek, 25.09.2018
2°C | 18°C
sreda, 26.09.2018
-1°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
0°C | 21°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 9h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
10°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Glasbena komedija TRIO


KULTURA

| |
03.05.2018      20:19
A A

Glasbena komedija TRIO


S komedijo Gašperja Tiča bodo v Cerkljah zaključili še eno uspešno sezono gledališkega abonmaja Nasmejmo se!


Uroš Smolej, Daniel Dan Malalan in Rok Matek v vlogah treh sester
Uroš Smolej, Daniel Dan Malalan in Rok Matek v vlogah treh sester
Deli:

Trio je nadvse zabavna predstava v rimanih in narečno obarvanih dialogih, še bolj všečno pa jo naredijo priredbe dobrih starih napevov in popevk. Zgodba govori o treh ne več prav mladih sestrah, ki med pripravami na svoj koncert čakajo na izid očetove oporoke. Med njimi vzklijejo stare zamere, nemir in strasti se vse bolj stopnjujejo, dokler jih na koncu ne premaga sestrska ljubezen. Predstava je nastala v produkciji Gledališča Koper, v njej pa igrajo Uroš Smolej, Daniel Dan Malalan in Rok Matek.

 

Komedija bo na ogled v Kulturnem hramu Ignacija Borštnika Cerklje, v četrtek, 10. maja ob 20. uri, na voljo je še nekaj dodatnih sedežev za izven. Več informacij vas čaka na spletnih straneh www.nasmejmo.se,  www.smejmo.se in telefonski številki 051 606 220.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Preddvor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Tel:

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo