Logo MojaObčina.si

Preddvor

JUTRI
16°C
0°C
ČE.
15°C
0°C

Preddvoru 50 tisoč evrov za energetsko sanacijo koče na Jakobu

Občina Preddvor je bila skupaj s Planinskim društvom Preddvor uspešna pri razpisu Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo za energetske sanacije planinskih koč. Uspešno sodelovanje med  LEAG (Lokalna energetska agencija Gorenjske), PD Preddvor in Občine Preddvor je zagotovilo kar 50.397,13 evrov sredstev, ki bodo namenjena energetski sanaciji planinske koče na Jakobu. Obnova zajema menjavo oken, novo fasado, prezračevanje, električne celice ter priklop na čistilno napravo. Zahvaljujemo se za uspešno sodelovanje obema partnerjema in upamo, da čim hitrejšo in uspešno izvedbo obnove.

Katja Pernuš, Občina Preddvor, 30.8.2021

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi