Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
10°C
0°C
JUTRI
9°C
4°C

HITRO RASTOČA PODJETJA V OBČINI PREDDVOR

AJPES je iz javno objavljenih letnih poročil gospodarskih družb in samostojnih podjetnikov posameznikov, v skladu z metodologijo Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo, tudi letos pripravil seznam hitro rastočih podjetij za obdobje 2015-2019.

 

Število vključenih podjetij v občini:  206

Število hitro rastočih podjetij v občini: 8

Hitro rastoča podjetja predstavljajo  3,9 % vseh podjetij v občini.

 

Seznam hitro rastočih podjetij in kriteriji izločitve po metodologiji Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo so vam na voljo na spletni strani AJPES.

Vsem hitrorastočim podjetjem iskreno čestitamo in jim sporočamo, da bo podatek o tem, da je podjetje uvrščeno na seznam hitro rastočih podjetij vključen v napredno spletno orodje FI=PO, s pomočjo katerega si pri iskanju novih poslovnih priložnosti lahko močno zmanjšate tveganje pri poslovanju, saj FI=PO na enem mestu ponuja zanesljive in ažurne informacije za hitro preverjanje poslovnih partnerjev.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi