Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
17°C
3°C
JUTRI
20°C
6°C
1697

Karateisti pokazali odlično formo pred državnim prvenstvom

V soboto, 18. septembra 2021, je pod okriljem Karate zveze Slovenije potekala tretja pokalna tekma v letu 2021.

Na tekmi, ki je bila izvedena s pomočjo tehničnega organizatorja KK Shotokan Kranj, je nastopilo 288 tekmovalcev iz 45 slovenskih karate klubov. Tekme smo se udeležili tudi člani Karate kluba Polzela. V zasedbi je bilo 12 tekmovalcev, en trener in en sodnik.

1. mesto so dosegli Aneja Jesenek Rojšek (kadetinje do 54 kg), Lara Kramberger (kadetinje do 47 kg).

2. mesto so si priborili Ažbe Mlačnik (dečki do 40 kg), Sven Jevič (dečki do 45 kg), Tjan Mešič (malčki do 35 kg), Zoja Avžner (mladinke do 59 kg), Žiga Trbovšek (kadeti - 57 kg), Nika Šenica (članice - 61 kg).

3. mesto pa so dosegli Tilen Riosa Novak (člani do 75 kg), Laura Bergant (članice do 55 kg), Kaja Riosa Novak (mladinke do 48 kg) in Aleksej Benjamin Derča (mlajši kadeti nad 55 kg).

Prvič na večjem tekmovanju je sodil tudi naš sodnik Svit Podpečan. Čestitke vsem tekmovalcem!

Luka Deberšek

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi