Logo MojaObčina.si
DANES
14°C
1°C
JUTRI
12°C
0°C
Oceni objavo

Člansko državno prvenstvo v karateju na Polzeli

V soboto, 2. marca 2024, je na Polzeli v klubski organizaciji potekalo člansko, veteransko in parakarateistično državno prvenstvo. Članskega državnega prvenstva se je udeležila tudi tričlanska zasedba iz polzelskega kluba. Nika, Laura in Kaja so dosegle odlične rezultate.
Državni prvakinji sta postali dve članici domačega kluba. V kategoriji članic do 55  kg je po dveh zanesljivih bojih ponovno zmagala Laura Bergant in tako obdržala naziv državne prvakinje. Državna prvakinja je postala tudi Kaja Riosa Novak v kategoriji članic do 50 kg. V kategoriji članic do 68 kg pa je dobre boje pokazala Nika Šenica, ki je osvojila drugo mesto.


Čestitamo za odlične boje in odlično organizacijo tekmovanja.


Luka Deberšek

Oglejte si tudi