Polzela

Poraz Hopsov doma

Nedeljska tekma 14. novembra 2021 na Polzeli je bila predzadnje srečanje 7. kola Lige Nova KBM. Hopsi so doma proti ekipi Terme Olimia Podčetrtek izgubili z rezultatom 90 : 82.

Gostje iz Podčetrtka so pot do zmage tlakovali že v uvodni četrtini, ki so jo dobili  z rezultatom 31 : 16. Dvomestno prednost so z izjemo nekaj slabih minut ob koncu prvega polčasa držali vse do zadnje četrtine. A nato so domači zaigrali bolj agresivno v obrambi in se najprej približali na 72 : 78, v 38. minuti pa na 80 : 84. Odločilna koša za zmago Term Olimia je dosegel Anže Cerkovnik. Za Hopse je največ točk 24 dosegel Miha Vašl, za goste pa 22 Nejc Sternad.