Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
16°C
2°C
JUTRI
16°C
3°C

Na valovih glasbe Pihalnega orkestra Cecilija

V soboto, 4. septembra 2021, je Pihalni orkester Cecilija, KGD Polzela, organiziral vsakoletni septembrski nastop. Letos je to bila odprta vaja, s katero so počastili tudi 20-letnico društva.

Zaradi aktualnih epidemioloških razmer so na lep sobotni večer koncert pripravili le za svoje najbližje. Sicer bi bili veseli, če bi lahko povabili vse glasbene navdušence, vendar razmere tega niso dopuščale.

Predstavili so širok nabor zelo raznovrstnih skladb. Zaigrali so nekaj filmske in popularne glasbe, dodali pa so veliko avtorskih skladb njihovega vsestranskega in izjemno glasbeno nadarjenega dirigenta Gašperja Smisla. Med odličnimi in simpatičnimi skladbami Smisla so zaigrali tudi koračnico Na Polzeli, ki jo je spisal posebej za Občino Polzela.

Pihalni orkester Cecilija je bil ustanovljen leta 2010 in je deloval le občasno. Deluje na ljubiteljski ravni, zato je v naše vrste vabljen prav vsak s trdno voljo. Trenutno šteje okoli 25 članov, vsako leto pa se njihovo število povečuje.

Skupaj držimo pesti in upajmo, da na odru kmalu zaigramo vsem, ki nam radi prisluhnete.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi