Logo MojaObčina.si

Polzela

JUTRI
9°C
-2°C
PET.
4°C
-4°C

Polzelan Max Kralj Kos absolutni državni prvak in podprvak v deskanju prostega sloga


Potem ko so bili lani slovenski deskarji prostega sloga prvi, ki so se pomerili na pokarantenski snežni tekmi, so letos med zadnjimi, ki so še v tekmovalnem pogonu. V snežnem parku na Voglu so se za mladinske (rojeni leta 2003 in mlajši) ter članske (absolutne) državne naslove pomerili v olimpijskih disciplinah - skoki prostega sloga (big air) in snežni park (slopestyle).

Moški absolutni članski naslov v slopestylu (snežni park) je nekoliko presenetljivo osvojil Polzelan Max Kralj Kos (SSK Medvedi Griže), ki je zmagal pred finalistom letošnjega članskega svetovnega prvenstva v Aspnu  Najem Mekincem (SBC Bled). Absolutni bron v parku je pripadel najboljšemu mladincu Ožbetu Kuharju (EŠK Mungo).

V disciplini big air (skoki prostega sloga) je absolutni naslov pripadel Naju Mekincu (SBC Bled), Polzelanu Maxu Kralju Kosu pa je tokrat pripadlo srebro.

Tone TavčerVšečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi