Logo MojaObčina.si
JUTRI
13°C
9°C
ČET.
17°C
2°C
Objava JE POTEKLA dne 29. 12. 2023 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.
Oceni objavo

TEHNIK VZDRŽEVANJA - M/Ž

IZVAJANJE VZDRŽEVALNIH DEL. SERVISIRANJE STROJEV IN NAPRAV. MONTIRANJE SKLOPOV OPREME. EVIDENTIRANJE PODATKOV V POSLOVNI INFORMACIJSKI SISTEM. IZVAJANJE POMOŽNIH DEL. UREJANJE DOKUMENTACIJE IN IZDELOVANJE POROČIL.

Trajanje zaposlitve: določen čas, 12 mesecev

Delovni čas: 40 ur/teden

Preizkusno delo: ni zahtevano

Zahtevana izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna; Tehnika, drugo

Delovne izkušnje: ni zahtevano

Zahtevano vozniško dovoljenje: B

Drugi pogoji: V. stopnja izobrazbe strojne smeri ali druge tehnične smeri. Zaželene predhodne delovne izkušnje s področja vzdrževanja. Sposobnost učinkovitega timskega dela. Odgovornost, zanesljivost, samoiniciativnost, urejenost ter vztrajnost pri doseganju ciljev. Vozniški izpit B kategorije.

Kontakt za kandidata:
DARJA KRIVEC
05 39 21 224 /051 366 451
kadri@salonit.si
Anhovo 1 , 5210 DESKLE

Način prijave kandidata: kandidati naj pošljejo vlogo po pošti;kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti;kandidati naj oddajo vlogo prek spletne strani delodajalca

Oglejte si tudi