Logo MojaObčina.si
DANES
19°C
6°C
JUTRI
13°C
9°C
Objava JE POTEKLA dne 29. 12. 2023 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.
Oceni objavo

STROJNI MEHANIK - M/Ž

IZVAJANJE STROJNIH VZDRŽEVALNIH DEL. OBDELOVANJE KOVIN. MONTIRANJE SKLOPOV IN VZDRŽEVANJE OPREME. TEKOČE VZDRŽEVANJE OBDELOVALNIH STROJEV IN ORODIJ. VNAŠANJE PODATKOV V POSLOVNI INFORMACIJSKI SISTEM. IZVAJANJE POMOŽNIH DEL.

Trajanje zaposlitve: določen čas, 12 mesecev

Delovni čas: 40 ur/teden

Preizkusno delo: ni zahtevano

Zahtevana izobrazba: srednja poklicna; Metalurgija, strojništvo in kovinarstvo

Alternativna izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Metalurgija, strojništvo in kovinarstvo

Delovne izkušnje: ni zahtevano

Zahtevano vozniško dovoljenje: B

Drugi pogoji: IV. ali V. stopnjo izobrazbe strojne smeri. Zaželene predhodne delovne izkušnje s področja vzdrževanja strojev in naprav. Vozniški izpit B kategorije, zaželen opravljen izpit za TGM. Zaželen izpit za upravljanje viličarja in upravljanje z mostnim dvigalom. Odgovornost, zanesljivost, samoiniciativnost, urejenost ter vztrajnost pri doseganju ciljev.

Kontakt za kandidata:
DARJA KRIVEC
05 39 21 224 /051 366 451
kadri@salonit.si
Anhovo 1 , 5210 DESKLE

Način prijave kandidata: kandidati naj pošljejo vlogo po pošti;kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti;kandidati naj oddajo vlogo prek spletne strani delodajalca

Oglejte si tudi