Logo MojaObčina.si
DANES
17°C
4°C
JUTRI
16°C
6°C
2315

KK Nazarje priznali premoč Hrastniku

Članska ekipa je odigrala še tretje zaporedno gostovanje v letu 2023 in na žalost izgubila proti Hrastniku. Tekma je bila v prvem polčasu precej izenačena, naši fantje so po prvi četrtini z rezultatom 24:26 celo vodili, nato pa so v drugem delu tekme domači upravičili vlogo favorita in Nazarčanom vrnili za poraz sredi decembra v Nazarjah. Končni rezultat srečanja je bil 94:64.

S tekmo v Hrastniku se za naše fante zaključuje obdobje težkih gostovanj, sedaj pa sledijo najpomembnejše tekme v boju za obstanek v 3. SKL, saj se kar pet ekip bori, da si mesto med tretje ligaško druščino, zagotovijo še pred koncem sezone. Prva izmed teh tekem sledi že v soboto, ko ob 19. uri v Športni dvorani Nazarje, gostimo Calcit iz Kamnika. NAVIJAČI VABLJENI NA TRIBUNE!


(kknazarje.si)

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi