Logo MojaObčina.si

Nazarje

DANES
2°C
-8°C
JUTRI
2°C
-10°C
2601

Sanacija mostu preko Drete v kraju Potok na JP 782063 Lačja vas

Obveščamo vas, da bo izbrani izvajalec del predvidoma ta četrtek, 30.7.2020, pričel s sanacijo edinega mostu preko reke Drete v kraju Potok. Potrebna je popolna zapora ceste, ki jo po dogovoru z izvajalcem del uredi naročnik, Občina Nazarje. Izvajalec rednega vzdrževanje kategoriziranih občinskih cest VOC Celje označi s prometno signalizacijo obvoz preko JP 782181 Pusto Polje-Potok-vodohran.

Dela bodo precej obsežna, ker je poleg povoznega dela mostu potrebno odstraniti še nosilni del- hrast ter sanirati z brušenjem in barvanjem nosilne traverze. Računamo na zaporo 3-4 tedne. Prosimo uporabnike za razumevanje

 

Sam o zapori ceste obveščam še medobčinski inšpektorat in Policijsko postajo Mozirje.

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi