Logo MojaObčina.si

Nazarje

DANES
6°C
-3°C
JUTRI
10°C
5°C
2601

Projekt LAS: Jejmo lokalno

Evropa investira v podeželje                                                                      

Projekt LAS Jejmo lokalno: povečanje prehranske samooskrbe v SAŠA regiji: vzpostavitev tržnih poti
S projektom LAS Jejmo lokalno: povečanje prehranske samooskrbe v SAŠA regiji: vzpostavitev tržnih poti želimo pomagati na področju prehranske samooskrbe s skupno tržno promocijo in možnostjo dodatne prepoznavnosti vseh, ki se ukvarjajo s samooskrbo. Skupna brezplačna promocija vseh ponudnikov se zbira na spleti strani https://lokalnojezakon.si/. Vse potrošnike pa želimo dodatno informirati o pomembnosti kupovanja in konzumiranja lokalno pridelano hrane za vse generacije ter jih spodbuditi k nakupu. V kolikor želite, da vas in vašo ponudbo objavimo na spletni strani, nam pišite na csunazarje@lu-velenje.si.
 

Andragoški zavod Ljudska univerza Velenje 
Titov trg 2 
SI-3320 Velenje 
Ljudska univerza Velenje

 

Dokumenti, priloge:

Članek_občine spletna stran

Jumbo_Lokalno_Nazarje

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi