Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
15°C
JUTRI
27°C
12°C
Oceni objavo

Lokalno GOR katalog lokalnih ponudnikov pridelkov in izdelkov Gorenjske regije

Razvojna agencija Zgornje Gorenjske pripravlja v sklopu projekta Lokalno GOR katalog lokalnih ponudnikov pridelkov in izdelkov Gorenjske regije, ki bo zajemal območje 14 občin: Kranjska Gora, Jesenice, Gorje, Bled, Bohinj, Žirovnica, Radovljica, Tržič, Kranj, Naklo, Šenčur, Preddvor, Jezersko in Cerklje na Gorenjskem.
Zato vabijo  pridelovalce in predelovalce z lastno pridelavo in predelavo z območja Občine Naklo, da se odzovete vabilu za brezplačno objavo v katalogu, ki bo objavljen v elektronski in tiskani obliki v nakladi 15.000 izvodov.
Poziv in vloga sta v prilogi objave (v enem dokumentu).
Izpolnjene in podpisane vloge za objavo v katalogu bodo zbirali do ponedeljka 1.7.2024 na naslovu Razvojna agencija Zgornje Gorenjske, Spodnji Plavž 24e, 4270 Jesenice. Skenirane vloge lahko pošljete tudi po e-pošti na naslov stasa.polajnar@ragor.si.
Za dodatne informacije jih lahko kontaktirate na telefonsko številko 04 581 34 16 (Staša Polajnar) ali preko elektronske pošte stasa.polajnar@ragor.si.

Oglejte si tudi