Logo MojaObčina.si

Muta

DANES
23°C
8°C
JUTRI
23°C
9°C
Deli
1904

Izlet v Goriška Brda in po poteh Ene žlahtne štorije

Češnje v brdih že zorijo in dišijo vse do Koroške! TD Muta v nedeljo, 11. junija, vabi na izlet v daljna Goriška Brda, kjer se boste obiskovalci lahko do sitega najedli sladkih rdečih sadežev na Prazniku češenj, se dodatno okrepčali s tradicionalnim briškim kosilom, za konec pa vse še izdatno začinili z lokalnimi vini. Vrhunsko kulinarično doživetje je še bolj privlačno zaradi lepot krajev, skozi katere se boste peljali, in zaradi bogatega kulturnega programa na poti.

Ena žlahtna štorija je ena od najbolj priljubljenih slovenskih TV serij, za kar je del razloga tudi čudovita pokrajina, v kateri se njena zgodba dogaja. Na izletu si boste udeleženci lahko ogledali nekaj snemalnih lokacij in se v živo prepričali o lepotah briških krajev. Med drugim vas bo pot vodila skozi naselje Kozana, kjer stoji Bonifacijevo župnišče, in pa do veličastne Vile Vipolže, kjer se je dogajala velika poroka ob koncu prve sezone Štorije. Zagotovo se vam obeta doživetij polna junijska nedelja, ki se je boste še dolgo spominjali!

Več o programu in navodilih za prijavo si lahko preberete tukaj.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi