Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
4°C | 20°C
petek, 20.10.2017
5°C | 19°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
6°C | 18°C
ponedeljek, 23.10.2017
5°C | 12°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
20°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

USPEŠNI MLADI ŠPORTNIKI


ŠPORT, OSNOVNA ŠOLA, DOGODKI

| |
03.09.2013      8:34
A A

USPEŠNI MLADI ŠPORTNIKIMladi športniki
Mladi športniki
Deli:

Počitnice in z njimi dolgo vroče poletje so mimo. Naši mladi mučki športniki pa med počitnicami niso počivali, saj so letošnje poletje dosegli zavidljive svetovne in državne uspehe.Župan občine Muta Boris Kralj in ravnateljica OŠ Muta Anita Ambrož sta jih prvi šolski dan sprejela in jim podelila simbolične nagrade.

V mesecu juliju so se namiznoteniški igralci Tilen Cvetko, Gaja Paradiž in Nika Naglič udeležili evropskega prvenstva za  mlade v Ostravi  na Češkem. Slovenska kadetska ekipa  v sestavi: Darko Jorgič, Erik Pavlin , Aljaž Šmaljcelj in Tilen Cvetko  je s trenerjem Matejem Petarjem  osvojila srebrno medaljo, kar je zgodovinski uspeh za slovenski namizni tenis.

Pretekli vikend je v meki nemškega namiznega tenisa Düsseldorfu potekal 24. Andro Kids Open, ki velja za največji turnir za mlade na Stari celini, na katerem je letos nastopilo kar 1422 mladih igralk in igralcev, ki so se merili na 80 mizah. Za veselje v slovenskem taboru sta poskrbela nosilca letošnje kadetske reprezentance Tilen Cvetko in Peter Hribar, z zmago v ekipnem delu tekmovanja fantov rojenih leta 1999.

Blestela sta tudi v posameznem delu tekmovanja, kjer je Tilen zasedel končno 5. – 8. mesto, Peter pa 9. – 16. mesto.

Uspešna pa je bila tudi plavalka DIANA NAGLIČ, ki se je udeležila EYOF Utrecht Nizozemska  od 16. – 19. 7. 2013  ( Evropske igre mladih -Evropsko prvenstvo za kadete ). Na100 mdelfin  je osvojila 8. mesto,  na 200 mmešano pa 9.  mesto. Uspešna je bila tudi na državnem prvenstvu na Ravnah na Koroškem   od 1. – 4. 8. 2013, kjer je osvojila naslednje rezultate:

100 mdelfin        1.mesto               200mdelfin    2. mesto

200 mmešano    1.mesto              50 mdelfin       2. mesto

 

Vsem mladim športnikom iskreno čestitamo in jim želimo še veliko dobrih uspehov na njihovi športni poti.

 

 

 

            

                                                                                        
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Muta!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!