Logo MojaObčina.si

Muta

DANES
17°C
2°C
JUTRI
17°C
3°C
3467

TESTIRANJE V OBČINI EIBISWALD

S strani sosednje in prijateljske Občine Eibiswald (Avstrija) smo prejeli prijazno obvestilo, da je za prehod državne meje potreben negativen test na COVID-19 in je v njihovi občini možno brezplačno testiranje. 

Testiranje je možno od 17. 2. 2021 dalje, in sicer od petka do sobote od 8. do 18. ure. Naslov lokacije testiranja je Festsaal Eibiswald, 8552 Eibiswald 229.

Na testiranje se lahko naročite na v spodnjem dopisu navedeni spletni strani in telefonski številki. V nujnih primerih predhodno naročilo ni potrebno.

 Zahvaljujemo se županu občine Eibiswald g.  Andreasu Thürschwellerju za prizadevanja na deželnem nivoju in ponujeni možnosti za naše občanke in občane, ki jim bo s tem olajšano varno prestopanje državne meje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi