Logo MojaObčina.si

Muta

DANES
22°C
11°C
JUTRI
19°C
14°C
Deli
2338

Pomoč pri pometanju javnih površin

Spoštovani občani,

Ob začetku pomladi se želimo zahvaliti vsem, ki ste že pometli pesek na cestah in pločnikih pred svojimi stanovanjskimi hišami.

Vse ostale, ki ste pripravljeni prostovoljno pomagati, pa vljudno prosimo za pomoč, da izpred svojih stanovanjskih hiš odstranite pesek, ki ga lahko pustite ob robu ceste, odstranil ga bo koncesionar (lokacijo nam lahko sporočite na tel. št. 02 88 79 600).

Letos smo že počistili ceste in pločnike, vendar je zaradi novozapadlega snega v mesecu marcu bil potreben nov posip, zaradi katerega imamo dodatne stroške, ki jih želimo vsaj deloma omiliti s sodelovanjem občanov.

Hkrati vas obveščamo, da letos zaradi ukrepov, ki so posledica korona virusa, tudi ne bo pomladanske čistilne akcije, zato vas tudi prosimo, da na sprehodih in ob primerni zaščiti poberete morebitne odpadke in jih odložite na primernih rednih zbirnih mestih.

Veseli bomo vašega sodelovanja in pomoči pri ureditvi ter lepem izgledu domačega kraja.

 

Občina Muta

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi