Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo na vzhodu sprva še sončno in vroče, drugod bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
15°C | 27°C
četrtek, 29.06.2017
16°C | 23°C
petek, 30.06.2017
13°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
14°C | 23°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 23°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 13h
Danes popoldne in zvečer bodo nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo ob nevihtah krajevna neurja predvsem z nalivi in močnejšimi sunki vetra.
15°C
27°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

ISKRENE ČESTITKE ZLATIM MATURANTKAM IZ OBČINE ......


OBVESTILA

| |
14.07.2015      14:36
A A

ISKRENE ČESTITKE ZLATIM MATURANTKAM IZ OBČINE MUTADeli:

Postati ZLATI MATURANT je spoštovanja vredni dosežek, ki ga dosežejo le redki dijaki. Iz Gimnazije na Ravnah na Koroškem so od 8 zlatih maturantov to odlikovanje prejela 3 dekleta iz Občine Muta, na kar smo,  kot lokalna skupnost,  izredno ponosni. To so Nika Proje, Nina Flajšar in Valetnina Vošner. Ob tej priložnosti jim župan Občine Muta g. Mirko Vošner izreka iskrene čestitke in jim želi, da bi jim pridobljeno znanje čim bolj koristilo na njihovi nadaljnji življenjski poti. Zahvala za dosežke gre v prvi vrsti dijakinjam za njihovo veliko angažiranje in trud, njihovim profesorjem in razrednikom za pomoč ter nenezadnje tudi strašem za podporo in vzpodbudo.

Še enkrat - ISKRENE ČESTITKE.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Muta!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.