Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 22.11.2017

delno oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno, na vzhodu in severu bo občasno sončno vreme. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 16 °C.
-2°C | 10°C
četrtek, 23.11.2017
-2°C | 10°C
petek, 24.11.2017
0°C | 10°C
sobota, 25.11.2017
2°C | 10°C
nedelja, 26.11.2017
3°C | 5°C
Opozorila
Sreda, 22.11.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
10°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Predpremiera: Partnerska poroka- bulvarna ......


KULTURA

| |
27.06.2012      14:00
A A

Predpremiera: Partnerska poroka- bulvarna komedija


KUD Stane Sever Ribnica na Pohorju vabi v petek 29. junija ob 19. uri, na predpremiero Partnerska poroka - bulvarna komedija avtorja Toneta Partljiča v izvedbi dramske sekcije KUD Stane Sever Ribnica na Pohorju.


Deli:

Komedija »Partnerska poroka« prikazuje ljubezenske situacije, ki se v današnjih dneh ne zdijo tako tuje.

Ljubezen, ko zaigra srce starim in mladim. Starim s prikrito nostalgijo, ki nam ogreje dušo, in mladim, ki je kar ne morejo pričakati. Ljubezen ne vpraša, koliko si  star, koliko denarja imaš, kakšen poklic imaš – enostavno pride. Ne da se je izsiliti. V igri nastajajo ljubezenski  zapleti, ob katerih verjamemo, da se boste od srca nasmejali. Naši junaki živijo v modernih časih, kjer so tradicionalne vrednote popačene. Avtor nam v komediji pokaže tipična moderna ljubezenska razmerja. Da bi  bili ljubljeni, vsaj navidezno, smo pripravljeni pristati na vse mogoče kompromise. Osamljenost je nemalokrat  opravičilo in vzrok. Naši igralci vas bodo popeljali skozi kalejdoskop ljubezni – vi pa presodite, kje je vaše središče ljubezni danes.

Režija: Tone Partljič in Jože 16 17 Zapečnik. Igrajo: Marija Grubelnik, Majda Pušnik, Cvetka Ovčar, Špela Ovčar, Milan Držečnik, Jože Zapečnik in Branko Plevnik.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Muta!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!