Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 19.08.2017

oblačno
Danes se bo postopno pooblačilo, najpozneje v južnih krajih. Od severozahoda se bodo popoldne začele pojavljati plohe in nevihte, do noči bodo postopno zajele vso Slovenijo. Predvsem v zahodni in južni Sloveniji bodo možna krajevna neurja. Zapihal bo severovzhodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 22, drugod od 25 do 31 stopinj C.
16°C | 25°C
nedelja, 20.08.2017
14°C | 22°C
ponedeljek, 21.08.2017
9°C | 22°C
torek, 22.08.2017
7°C | 23°C
sreda, 23.08.2017
9°C | 24°C
Opozorila
Sobota, 19.8.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
25°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

LEPO JE BITI BENO, PA TAKE PA TO!


KULTURA

| |
07.09.2012      10:57
A A

LEPO JE BITI BENO, PA TAKE PA TO!Lovec Beno
Lovec Beno
Deli:

V petek 31.8.2012 ob 19. uri je nabito polna dvorana avle OŠ Muta dokazala, da se mučani še vedno znamo od srca nasmejati. Nepozabni Gorazd Žilavec je odigral glavno vlogo Bena Sagadina v monokomediji LEPO JE BITI BENO, PA TAKE PA TO! Predstava bi prvotno morala biti na Mitnici, a je bila zaradi slabega vremena prestavljena v avlo. Zagotovo je število približno 250-tih obiskovalcev pohvalno in vzpodbudno, da se bomo mučani takšnih prireditev tudi v prihodnje udeleževali.

Zaprisežen lovec Beno, kot kandidat za novo starešino Lovske družine Livada, nas je s svojimi več kot dobro uro trajajočimi "pripravami na volitve" pošteno nasmejal. Za uvod smo se naučili novega pozdrava: BUM, BUM! ...TO SMO LOVCI PRAVI! Se nasmejali ob novi izvedbi uprizoritve Rdeče kapice "po Benotovo". Vlogo Rdeče kapice, volka in babice so odigrali gledalci. Naši najmlajši pa so na odru zablesteli kot "drevesa". Nekaj, v predstavi novopečenih mučkih lovcev, je  naučil nove tehnike lova. Nepozabna sta bila tudi košuta in jelen...

Mučani so se izkazali kot odlični pomožni igralci in improvizatorji.

Vsi ljubitelji TV nanizanke Lepo je biti sosed so lahko tega izjemnega gledališkega umetnika občudovali "v živo".

Do prihodnje predstave pa v pozdrav: Bum, bum...To smo Mučani pravi!

Oglejte si nekaj fotografij s predstave.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Muta!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.