Logo MojaObčina.si

Mozirje

JUTRI
31°C
16°C
TOR.
28°C
17°C
3002

Oddajte vlogo za partnerstvo v projektu Energetska sanacija OŠ in ŠD Mozirje

Občina Mozirje kot javni partner objavlja poziv promotorjem, s katerim poziva morebitne promotorje k podaji vlog o zainteresiranosti za izvedbo javno-zasebnega partnerstva za projekt »Energetska sanacija objektov OŠ Mozirje in ŠD Mozirje«.

Cilj javnega partnerja je manjša poraba energije v objektih Občine Mozirje z izvedbo celovite energetske obnove in adaptacije objektov v okviru predvidenih ukrepov, navedenih v nadaljevanju.

Celoten poziv si lahko prenesete s klikom na spodnji gumb.

Promotorji lahko zastavijo vprašanja v zvezi s postopkom in ostalimi elementi projekta pri kontaktni osebi iz točke 2.1 te dokumentacije oziroma na elektronski naslov ivo.glusic@mozirje.si.

Skrajni rok za postavitev vprašanj je 7.6.2021 do 12. ure. Javni partner bo pojasnila, navezujoča se na zastavljena vprašanja, podal in objavil na spletni strani Občine Mozirje najkasneje do dne 09.06.2021 do 12:00 ure.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi