Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

delno oblačno
Danes bo deloma sončno s popoldansko spremenljivo oblačnostjo. Sredi dneva in popoldne bodo nastale krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
17°C | 34°C
nedelja, 25.06.2017
18°C | 27°C
ponedeljek, 26.06.2017
14°C | 30°C
torek, 27.06.2017
16°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
16°C | 31°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 6h
V večjem delu Slovenije bo danes toplotna obremenitev še visoka.
17°C
34°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Družinske pravljične matineje


KULTURA

| |
12.01.2016      15:54
A A

Družinske pravljične matinejeDeli:

Če ste zamudili prvo doživljajsko pravljico v okviru družinskih pravljičnih matinej, je hudo. A se da zamujeno vsaj malenkost omiliti. Še je čas, da se nam pridružite vsak drugi ponedeljek v mesecu februarju in marcu na doživljajskih pravljicah in kratkih ustvarjalnih delavnicah.

Na  deževen ponedeljkov večer 11. januarja, se je v prostorih muzejske zbirke Mozirje in Mozirjani,    zbrala pisana skupina malih in velikih. Pričela se je pravljica, ki nas je ponesla na Menino planino. Obiskala nas je Čirula slavna kuharica pravljic, gozdna vila in pajek Božo.

Sledila je ustvarjalna delavnica, ki so jo pripravile članice društva prijateljev mladine Mozirje.

 Z novim letom smo v Mozirju pričeli s pravljičnimi družinskimi matinejami. Pri organizaciji pomagajo Osrednja knjižnica Mozirje, društvo prijateljev mladine Mozirje in Kulturno – umetniški klub Potovke.

Lepo vabljeni,

8. februar ob 18. uri, na doživljajsko pravljico POVODNI MOŽ.

14. marec ob 18. ur,  na doživljajsko pravljico MRAVLJICA IN ČRIČEK.

Kje: V muzejski zbirki Mozirje in Mozirjani (nad slaščičarno Polonca).

 

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mozirje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!