Logo MojaObčina.si

Mokronog-Trebelno

DANES
8°C
-4°C
JUTRI
11°C
-1°C
2956

Šola zdravja tudi v Mokronogu

DRUŠTVO ŠOLA ZDRAVJA  in Občina Mokronog-Trebelno vas V  A  B  I  M  O  v PONEDELJEK, 12.oktobra ob 7.30 uri na  jutranjo telovadbo »1000 gibov« dr. Nikolaya Grishina, ki bo v Občini Mokronog-Trebelno, v Mokronogu pri PGD Mokronog, Florijanska cesta 33, 8230 Mokronog. 

Telovadba bo vsak  dan od ponedeljka do petka (razen ob praznikih in vikendih)  ne glede na vreme.

Telovadba  je stoje na prostem  in traja 30 minut. Po telovadbi sledi druženje ob kavi v  bližnjem gostinskem lokalu.

Za udeležbo na telovadbi potrebujete le športno oblačilo in obutev ter dobro voljo. Telovadbo bodo vodili vaditelji prostovoljci društva Šole zdravja iz skupine Portoval 1, ki vam bodo tudi predstavili delovanje društva.

 VABLJENI VSI, KI SKRBITE ZA SVOJE ZDRAVJE! TUDI ZA NOV ZAČETEK NI NIKOLI PREPOZNO!

Dokumenti, priloge:

Vabila nove skupine - Občina Mokronog-Trebelno

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi