Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.10.2018

pretežno jasno
Ponoči se bo povsod razjasnilo, po nižinah v notranjosti bo večinoma nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 10, na Primorskem ob šibki burji okoli 12.
10°C | 19°C
sobota, 18.10.2018
12°C | 21°C
nedelja, 20.10.2018
8°C | 18°C
ponedeljek, 21.10.2018
9°C | 14°C
torek, 22.10.2018
4°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 18.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
19°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Tekmovanje ALPE DUNAV JADRAN


ŠPORT, LOKALNE SKUPNOSTI, DRUŠTVA, UMETNOST

| |
28.02.2018      8:31
A A

Tekmovanje ALPE DUNAV JADRANDeli:

V decembru smo imeli pester izbor  nastopov, ki smo jih uspešno izpeljali. Takoj ko smo zakorakali v novo leto pa ni bilo časa za počitek, saj nas je že čakal naslednji izziv, zato smo brez počitka trenirali naprej. Udeležiti smo se nameravali prvega festivala ALPE DUNAV ADRIA v kraju Grude v Bosni in Hercegovini. Na tekmovanje so bile povabljene vse skupine iz Slovenije, Hrvaške, ter Bosne in Hercegovine, tako da je bila konkurenca kar huda.  Iz Slovenije smo se tekmovanja udeležile mažorete iz petih klubov. V obeh kategorijah tako PON-POM kadet in palica kadet smo osvojile četrto mesto, kar pa ni pokvarilo našega vzdušja in gremo novim zmagam naproti.

Glede na to, da je bila velika večina deklet prvič v Bosni in Hercegovini, smo združili prijetno s koristnim in smo si ogledali tudi Međugorje in Mostar. Bili smo navdušeni, čeprav je še zelo veliko sledi od vojne. Cel vikend je bil eno samo zelo prijetno doživetje, tudi vzdušje v dvorani je bilo enkratno, skoraj domače čeprav smo bili daleč od doma. Čimvečkrat bi si želileli takih tekmovanj.

Na koncu vaš še povabimo na našo mažoretno prireditev POZDRAV ČEBEL, ki bo 03.03. ob 19.00          v KUD Šentjanž, kamor smo povabili tudi goste. Vstop je prost, veseli bomo pa vsakršnega vašega prostovoljnega prispevka, ki ga bomo namenili nakupu novih uniform. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI MAŽORETNO DRUŠTVO ŠENTJANŽ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!