Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 20.01.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo večinoma delno jasno, občasno ponekod tudi zmerno do pretežno oblačno. Zvečer se bo od zahoda pooblačilo. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 7, na Primorskem do 10 °C.
-1°C | 6°C
nedelja, 21.01.2018
2°C | 10°C
ponedeljek, 22.01.2018
-2°C | 5°C
torek, 23.01.2018
0°C | 10°C
sreda, 24.01.2018
-2°C | 10°C
Opozorila
Sobota, 20.1.2018 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
6°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Odbojkarski vikend v Mokronogu


ŠPORT

| |
07.03.2012      19:20
A A

Odbojkarski vikend v Mokronoguekipa starejših dečkov
ekipa starejših dečkov
Deli:

V nedeljo, 4. 3. 2012 se je v mokronoški športni dvorani odvijal odbojkarski turnir za starejše dečke. Fantje so v letošnjem letu zelo napredovali, kar se je pokazalo tudi na tem turnirju, saj so s prepričljivimi igrami prišli do dveh novih zmag. V prvi tekmi so odbojkašem Mokronoga nasproti stali Žužemberčani. Z dobro igro so si takoj priigrali prednost nekaj točk, ki so jo potem zadržali vse do konca in prvi set zmagali z 25:19. V drugem so samo še stopnjevali ritem igre in  povsem nadigrali Žužemberčane, saj so ga dobili z 25:15. V drugi tekmi je bila njihov nasprotnik ekipa iz Logatca. Tudi to tekmo so Mokronožani dobili z rezultatom 2:0. Prvi set se je končal z rezultatom 25:18, drugi pa z 26:24. Fantje so tako prevzeli vodstvo v svoji skupini. Čestitamo fantom za dobre igre in jim želimo še veliko zmag.

V soboto, 3.3.2012 pa se je bila na sporedu tekma 14. kroga 3. dol, ko je v Mokronogu gostovala ekipa Astec Triglav II iz Kranja. Tekma se ni začela po željah domačinov, saj so igralci Triglava dobili prvi in drugi set. Po drugem setu so se končno prebudili domači igralci in dobili naslednje tri sete. Igralci SEP Mokronoga so se tako veselili dvanajste zmage v letošnji sezoni in potrditev prvega mesta na prvenstveni lestvici. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!