Logo MojaObčina.si

Mokronog-Trebelno

DANES
14°C
7°C
JUTRI
17°C
7°C
2956

Zdrave občine - "FREESTYLE UČENJE – inovativno učenje za lažje pomnjenje"

Društvo za zdravje in sožitje v družinah Trebnje v sodelovanju z Društvom Klira vabi na delavnico z naslovom  "FREESTYLE UČENJE – inovativno učenje za lažje pomnjenje"  Izvajalka Mojca Stojkovič, učiteljica freestyle učenja. Soizvajalka Barbra Pia Križe, univ. dipl. soc. pedagoginja, tečaj freestyle učenja

 

V freestyle učenje je Mojca Stojkovič zlila vse svoje znanje. Pred leti je bila plesna učiteljica, ki si je želela ure plesa nadgraditi. Njena ideja je bila, da bi se otroci že med plesom učili učno snov, da se jim popoldne doma ne bi bilo treba. Bila je učiteljica razrednega pouka in angleščine, pa maserka, ki se je študijsko izobraževala na Švedskem.

 

V sklopu delavnice se bomo:

  • naučili izdelovati profesionalne »plonke«,
  • preko gibanja/plesa spoznali pot do lažjega pomnjenja snovi,
  • sestavili smešno zgodbico, ki nam bo pomagala pri pomnjenju angleških zakonov.

Delavnica  bo v sredo, 7. 10. 2020, od 17.30 do 19. ure v TVD Partizan na Mirni.

Dobrodošli otroci starejši od 8 let.

Obvezna je prijava na zdraveobcine@gmail.com do 4. 10. 2020.

 

Toplo vabljeni, vstop je prost. 

Dokumenti, priloge: Delavnica freestyle učenje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi