Logo MojaObčina.si

Mokronog-Trebelno

DANES
21°C
7°C
JUTRI
15°C
10°C

1. MENTORIADA MK GZT

1. Mentoriada Mladinske komisije Gasilske zveze Trebnje (izobraževanje mentorjev mladine) bo potekala ta vikend od 28. 2. do 1. 3. 2020 v prostorih Centra šolskih in obšolskih dejavnosti (CŠOD) Soča Tolmin.
Na prvo tovrstno izobraževanje se je prijavilo 23 mentorjev in mentoric gasilske mladine (največ iz GZ Trebnje, ter iz sosednje Gasilske zveze Šentjernej), ki želijo poglobiti znanje in veščine pri pridobivanju in vzgajanju gasilske mladine, ki je temelj za obstoj gasilske organizacije.
Prevoz bodo organizirali z gasilskimi komibiji in iz Trebnjega proti Tolminu odpotovali ta petek ob 15. uri izpred gasilskega doma v Trebnjem. Organizatorji, Mladinska komisija GZ Trebnje, so se potrudili in izbrali čim bolj raznovrsten program z uporabnimi vsebinami.
Verjamemo, da izobraževalni vikend dogodek ne bo le enkratni dogodek, ampak da bo prihodnje leto zanj še večje zanimanje in da bo postal bogata izobraževalna tradicija in izkušnja.
povezava: https://gz-trebnje.si/obvestila/2020/1.-mentoriada-gzt-od-28.2.-do-1.3.2020-v-csod-soca-tolmin
 

Gasilska zveza Trebnje

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi