Logo MojaObčina.si
DANES
1°C
-6°C
JUTRI
3°C
-1°C
Oceni objavo

Nadzor odlaganja komunalnih odpadkov

Skupna občinska uprava občin Dolenjske, Služba za medobčinski inšpekcijski nadzor, obvešča vse uporabnike oz. povzročitelje komunalnih odpadkov, da bo v času od 18. 9. – 20. 10. 2023 poostreno izvajala nadzore nad odlaganjem komunalnih odpadkov. Nadzori bodo usmerjeni na pregled prevzemnih mest komunalnih odpadkov na območju celotne občine.

Vse povzročitelje komunalnih odpadkov zato tudi pozivamo, da dosledno ločujejo komunalne odpadke, ki jih povzročajo in jih prepuščajo samo v za to namenjene zabojnike za zbiranje ločenih frakcij. V kolikor bodo ob izvedenih nadzorih ugotovljene nepravilnosti glede odlaganja komunalnih odpadkov, bo prekrškovni organ Skupne občinske uprave občin Dolenjske uvedel postopke o prekršku zoper ugotovljene kršitelje.

 

Skupna občinska uprava občin Dolenjske

  Služba za medobčinski inšpekcijski nadzor

Oglejte si tudi